Disney zarządza dokrętki do filmu „Kobieta w oknie” z Amy Adams. Premiera opóźniona

Po przejęciu Foxa w ręce Disneya trafił między innymi film „Kobieta w oknie”, w którym główną rolę zagrała Amy Adams. Właśnie ogłoszono, że premiera filmu została mocno opóźniona. Poznajcie szczegóły.

Film miał trafić do kin w październiku tego roku, ale Disney ogłosił właśnie, że produkcja została usunięta z tegorocznego kalendarza premier i czekają ją spore dokrętki. Decyzja o przerobieniu filmu wynika z faktu, że studio zakończyło niedawno pokazy testowe, które wykazały, że widzowie byli zdezorientowani tym, co widzieli na ekranie.

Prace na planie wystartowały w sierpniu zeszłego roku w Nowym Jorku, a odpowiadające wówczas za film studio Fox 2000 wiązało z nim wielkie nadzieje zarówno w kwestii finansowego sukcesu, jak i najważniejszych nagród filmowych. Teraz ekipa ma powrócić na plan w przyszłym miesiącu, kiedy Amy Adams skończy prace nad filmem „Hillbilly Elegy” powstającym dla Netfliksa. Według wstępnych ustaleń aktorka będzie pracowała nad dokrętkami przez pięć dni.

Nowa data premiery wyznaczona została na 2020 rok, ale studio nie określiło jeszcze dokładnego dnia, w którym „Kobieta w oknie” trafi na duży ekran.

Film powstał na podstawie powieści A.J. Finna. Główną bohaterką historii jest Anna Fox, która straciła szczęśliwą rodzinę, pracę i nawet zdrowie. Kobieta od miesięcy nie opuszcza domu, a cały czas spędza w Internecie, przed telewizorem lub obserwując sąsiadów. Pozbawiona własnego życia zaczyna interesować się losem innych, a jej uwaga skupia się głównie na nowej rodzinie w okolicy, która przypomina jej tą, którą jeszcze niedawno sama miała. Pewnej nocy bohaterka jest świadkiem, czegoś, czego nie powinna zobaczyć. To wydarzenie sprawia, że jej życie zmienia się o 180 stopni, a na jaw wychodzą szokujące sekrety.

źródło: Deadline.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics