Do HBO Max nadchodzi kolejna odsłona „Wojownika”. Zobaczcie nowy zwiastun 3. sezonu

Platforma HBO Max udostępniła w sieci nowy zwiastun trzeciego sezonu dramatycznego serialu akcji „Wojownik”. Zapowiedź przypomina o nadchodzącej jeszcze w tym miesiącu premierze następnych odcinków.

Wojownik” to dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w San Francisco pod koniec XIX wieku. Fabuła pierwszego sezonu opowiadała o krwawej wojnie pomiędzy członkami działającej na terenie miasta triady Tong, zajmującej się handlem ludźmi. Głównym bohaterem widowiska jest niejaki Ah Sahm, mistrz sztuk walki, który emigruje do San Francisco z Chin.

Sahm wykorzystuje swoje nietuzinkowe umiejętności, jako zabójca na usługach bossów triady. W drugiej serii przedstawiono miejscowe gangi, które walczą o dominację z Irlandczykami. W trzecim sezonie, w następstwie zamieszek, które wstrząsnęły Chinatown, zobaczymy, jak Mai Ling wykorzystuje swoje koneksje, by wzmocnić władzę, podczas gdy Ah Sahm i Hop Wei odnajdują nowe sposoby na przetrwanie.

Sprawdź też: Komu zaufasz? Nick Fury i bohaterowie „Tajnej inwazji” w nowej zapowiedzi

Za stworzenie serialu odpowiadają Shannon Lee (córka Bruce'a Lee), Jonathan Trooper oraz Justin Lin. Trooper jest zarazem głównym showrunnerem produkcji

Premiera trzeciego sezonu „Wojownika” odbędzie się dokładnie 29 czerwca.

zdj. HBO Max