Doczekaliśmy się! Pierwsza zapowiedź 2. sezonu „Rozdzielenie”. Kiedy premiera na Apple TV+?

Platforma Apple TV+ długo kazała nam czekać na to, aby zobaczyć pierwszą zapowiedź drugiego sezonu swojego docenionego przez widzów i krytyków serialu „Rozdzielenie”. Ponad dwa lata po premierze debiutanckiej serii wiemy w końcu, kiedy produkcja powróci z nowymi odcinkami. Mamy też zapowiedź wideo.

Kiedy premiera 2. sezonu „Rozdzielenia”? Mamy pierwszą zapowiedź

Apple TV+ pokazało zwiastun drugiego sezonu serialu „Rozdzielenie”, który zadebiutuje w streamingu 17 stycznia 2025 roku. Na nową serię złoży się 10 odcinków emitowanych w tygodniowych odstępach. „Rozdzielenie” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych serialowych produkcji najbliższych miesięcy Apple TV+. Serial zdobył serca widzów za sprawą swojej nietuzinkowej fabuły i zgarnął wiele prestiżowych nagród.

Głównym bohaterem historii jest Mark Scout grany przez Adama Scotta. Mężczyzna pracuj za biurkiem w tajemniczej firmie biotechnologicznej znanej jako Lumon. Wzbudzający wątpliwości korporacja jest pionierem w stosowaniu procedury, która sprawia, że pracownicy zostali poddani zabiegowi rozdzielenia, który sprawia, że ich wspomnienia służbowe zostały całkowicie oddzielone od tych z życia osobistego. W drugim sezonie Mark i jego współpracownicy dowiadują się o strasznych konsekwencjach lekceważenia bariery zerwania, co sprawia, że ich sytuacja staje się jeszcze poważniejsza.

W serialu stworzonym przez Dana Ericksona grają: Adam Scott, Patricia Arquette, John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Dichen Lachman, Jen Tullock, Tramell Tillman, Michael Chernus i Christopher Walken. W zwiastunie na moment pojawia się też nowa bohaterka, w którą wcieliła się Gwendoline Christie znana między innymi z serialowej „Gry o Tron”.

zdj. Apple TV+