„Doktor Strange i multiwersum obłędu” promuje tankowanie na Shellu. Nowy plakat produkcji

Ceny paliw wkroczyły niedawno w coś na kształt swojego własnego „multiwersum obłędu” toteż całkowicie uzasadnione wydaje się, że to właśnie z jednym z koncernów paliwowych Disney zdecydował się wypromować swoje najnowsze widowisko. Przy okazji współpracy z indonezyjskim Shellem, w sieci ukazała się właśnie nowa grafika z bohaterami „Doktora Strange'a 2”.

Na nowej grafice z filmu pojawili się główni bohaterowie najbliższego widowiska MCU: Doktor Strange (Benedict Cumberbatch), Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen), America Chavez (debiutująca w komiksowym uniwersum Xochitl Gomez) oraz Wong (Benedict Wong).

Akcja filmu rozegra się dwa lata po wydarzeniach z serialu „WandaVision”. Potężny czarodziej zwróci się do Wandy aka Scarlet Witch o pomoc w walce z rozpadającym się multiwersum, ale szybko okaże się, że to bohaterka grana przez Elizabeth Olsen stanowi największe zagrożenie dla całego istnienia. Wanda ruszy bowiem w podróż przez alternatywne wersje uniwersum w poszukiwaniu swoich synów i narazi przez to integralność całego multiwersum. Premiera „Doktor Strange'a 2” odbędzie się dokładnie 6 maja. Film wyreżyserował Sam Raimi („Spider-Man”).

Sprawdź też: Ile będzie trwał „Doktor Strange 2”? Szykuje się jeden z najdłuższych filmów MCU

 

źródło: Comicbook / zdj. Disney