Dokument o Ukrainkach trafi na Netflix. Narratorką Marta Manowska z TVP

Na Netflix trafi kolejna pozycja wyprodukowana przez TVP. Streamingowy gigant pokazywał już wiele serialowych tytułów Telewizji Polskiej, a teraz zaprezentuje widzom dokumentalną produkcję „Matki wojny” poświęconą kobietom, które uciekły z pogrążonej wojną Ukrainy.

Polski dokument o Ukrainkach trafi na platformę Netflix. Narratorką Marta Manowska

Platforma Netflix zapowiedziała, że jeszcze w sierpniu pokaże widzom dokumentalny cykl „Matki wojny” stworzony przez stację TVP Kobieta. Produkcja poświęcona jest kobietom, które w zeszłym roku uciekając przed wojną na Ukrainie, trafiły do Polski. Narratorką serii została popularna dziennikarka Marta Manowska, która specjalizuje się w prowadzeniu rozmów na trudne i najbardziej osobiste tematy. Większość widzów zna ją przede wszystkim z popularnych programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” emitowanych na antenach stacji TVP.

Sprawdź też: SkyShowtime usunęło KILKASET FILMÓW! Do oferty trafiła NOWA porcja klasyków.

Dokument debiutował w październiku zeszłego roku. Dostępny jest od tego czasu w ofercie serwisu TVP VOD. Teraz „Matki wojny” będą jednak mogły trafić do szerszego grona odbiorców za sprawą premiery na platformie Netflix, która odbędzie się już 24 sierpnia. W dniu premiery zobaczymy wszystkie 5 odcinków serii.

 

zdj. Mikayel Khachatryan / depositphotos