Dokument o życiu George'a Michaela - mamy zwiastun

Telewizja Showtime przygotowuje film dokumentalny o życiu George'a Michaela, który zmarł w grudniu ubiegłego roku. Film pod tytułem George Michael: Freedom trafi na ekrany amerykańskiej telewizji 21 października. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Co istotne dokument będzie można zobaczyć również w polskiej telewizji. George Michael: Freedom zadebiutuje na Canal + już 1 listopada.

Dokument opowie o kluczowych momentach w karierze wokalisty, a zwłaszcza o okresie, w którym wydany został jeden z najsłynniejszych albumów Michaela, czyli Listen Without Prejudice Vol. 1. W filmie znajdziemy między innymi wywiady z modelkami, które wystąpiły w teledysku Freedom! 90, który został nakręcony przez Davida Finchera. Będą to Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford, Tatjana Patitz i Linda Evangelista. W dokumencie usłyszymy także wypowiedzi takich gwiazd jak Stevie Wonder, Elton John, Ricky Gervais, Nile Rogers, Mark Ronson, Tracey Emin, Liam Gallagher, Mary J. Blige, Jean Paul Gaultier, James Corden i Tony Bennett.

źródło: Comingsoon.net / Canalplus.pl / Showtime