Kim są bohaterowie prequela „Domu z papieru”? Poznajcie członków gangu Berlina

W grudniu na platformę Netflix trafi wyczekiwany prequel kultowego serialu „Dom z papieru”. Kogo zobaczymy w serialu skupiającym się na jednym z ulubionych bohaterów serii, czyli Berlinie? To oni dołączą do gangu, na którego czele stoi bohater grany przez Pedro Alonso.

Nadchodzi prequel „Domu z papieru”. Obsada serialuBerlin” od Netflix

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

Członkowie gangu Berlina:

Keila (Michelle Jenner)

Wirtuozka inżynierii elektrycznej. Ekspertka w dziedzinie cyfrowych kodów i cyberbezpieczeństwa. Równie inteligentna i wrażliwa, co niedopasowana do otoczenia.

Damián (Tristán Ulloa)

Inżynier, fizyk i chemik. Idealna osoba do wcielenia w życie niemożliwych pomysłów Berlina, co sprawia, że są bliskimi przyjaciółmi. Z zawodu naukowiec w dziedzinie inżynierii i fizyki. W wolnych chwilach – genialny przestępca.

Dom z papieru nowy sezon obsada serialu Berlin

Cameron (Begoña Vargas)

Żywioł. Prowadzi auto i życie na pełnym gazie, nigdy nie zważając na ryzyko. Ale to nie dlatego jest w gangu. To o wiele bardziej bolesna historia...

Roi (Julio Peña Fernández)

Roi również ma talent, ale do otwierania zamków i trafiania do więzienia. Tak jest do czasu, gdy poznaje Berlina, staje się jego uczniem i lojalnym pomocnikiem. Razem tworzą dziwną parę.

Bruce (Joel Sánchez)

Człowiek, który potrafi obsługiwać każdy gadżet – broń, ciężkie dźwigi, lance termiczne. Wyluzowany, czarujący, o beztroskim usposobieniu. Niektórym może się wydawać, że nie ma za grosz rozumu, ale nic bardziej mylnego.

Scenariusz do serialu napisali David Oliva, David Barrocal, Esther Martinez Lobato oraz sam Álex Pina, czyli twórca „Domu z papieru”. Pierwszy sezon serialu „Berlin” pojawi się na platformie Netflix już 29 grudnia. Pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

Dom z papieru nowy serial Berlin

zdj. Netflix