Dragon Ball Super trafi do Polsatu - premiera już tej jesieni

Od 1 października rusza nowy kanał tematyczny telewizji Polsat pod nazwą Polsat Games. Nowa pozycja w portfolio Polsatu będzie dedykowana przede wszystkim grom i e-sportowi, a w szczególności rozgrywkom Ultraligi League of Legends, ale znajdziemy na niej również japońskie seriale animowane, a wśród nich premierowe odcinki serii Dragon Ball Super, która wraca do polskiej telewizji po długiej przerwie. Produkcja będzie wyświetlana także na innych stacjach należących do Polsatu, czyli TV4 i TV6.

Polsat i inne europejskie stacje wykupiły prawa do emisji nowej serii Dragon Ball Super od Toei Animation. Serial był pierwotnie pokazywany na japońskim kanale Fuji TV od 5 lipca 2015 roku do 25 marca 2018 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale najprawdopodobniej pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku, kiedy wystartuje stacja Polsat Games. Trudno też na ten moment stwierdzić, czy serial będzie pokazywany z dubbingiem, czy lektorem.

Nowa seria Dragon Ball liczy w sumie 131 odcinków, a jeszcze w tym roku w kinach zobaczymy jej kontynuację za sprawą filmu Dragon Ball Super: Broly.

źródło: zdj. Toei Animation