Daredevil i Kingpin twarzą w twarz! Matt Murdock ma nową dziewczynę – zdjęcia z serialu

Mamy kolejną porcję zdjęć z planu serialu „Daredevil: Born Again”, który kręcony jest od kilku dni na ulicach Nowego Jorku. Tym razem możemy zobaczyć konfrontację Matta Murdocka z Kingpinem i ujęcia z nową dziewczyną głównego bohatera. Potwierdzono też powrót kolejnej znanej twarzy.

Kingpin i Daredevil stają twarzą w twarz na ulicach Nowego Jorku

Do sieci spłynęła nowa porcja zdjęć z planu najnowszego serialu Marvela. Ekipa produkcji „Daredevil: Born Again” pracuje ostatnio na pełnych obrotach i koncentruje się przede wszystkim na kręceniu ujęć na ulicach Nowego Jorku. Fani kręcący się koło planu zdołali uchwycić wspólną scenę z udziałem Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio) i Matta Murdocka (Charlie Cox). Trudno ocenić, o co dokładnie chodzi w kręconych fragmentach serialu, ale wygląda to na pełną napięcia konfrontację odwiecznych przeciwników. Niewykluczone, że scena ma coś wspólnego z prowadzoną przez Fiska kampanią wyborczą.

Z finałowych scen serialu „Echo” wiemy, że Kingpin będzie starał się o urząd burmistrza Nowego Jorku i wszystko wskazuje na to, że jego kampania lub początek kadencji będą kluczowym elementem fabuły nowej produkcji MCU. Mamy też potwierdzenie, że w serial Marvela będzie zaangażowany kolejny bohater znany z netfliksowego uniwersum. To Royce Johnson, który w serialach streamingowego giganta wcielał się w detektywa Bretta Mahoneya.

Sprawdź też: Kiedy zobaczymy nowego Batmana? Filmowe uniwersum DC zaczyna się rozpędzać.

Inne z nagrań prezentuje Matta Murdocka w towarzystwie jego nowej dziewczyny Heather Glenn, którą gra Margarita Leiviva. Spacer pary zostaje jednak zakłócony przez grupę protestantów wymachujących transparentami z hasłami popierającymi Wilsona Fiska. W komiksach Heather pomogła bohaterowie sfinansować jego kancelarię przy wsparciu ojca Maxwella Glenna. Z czasem Daredevil odkrył, że Glenn został uwikłany w spisek z udziałem Purple Mana, którego widzieliśmy w serialu o Jessice Jones. Matt starał się oczyścić imię ojca swojej dziewczyny, ale mu się to nie udało, a ojciec Heather popełnił samobójstwo.

Nad serialem „Daredevil: Born Again” jako showrunnerem czuwa Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. Premiery serialu możemy spodziewać się w 2025 roku na platformie Disney+.

@mickmicknyc So much drama on the Daredevil filming set today!!! This is pure BTS and why sometimes I prefer to avoid going…. #daredevil #drama #filmingset #bts #fyp #foryou #charliecox #press #nyc #newyork ♬ original sound - New York Mickey

zdj. Marvel