Drugi sezon serialu „Turbulencje” i „Amerykanin w marynacie” trafią na HBO GO. Kiedy premiera?

Znamy polską datę premiery filmu „Amerykanin w marynacie” będącego adaptacją noweli „Sell Out” autorstwa Simona Richa oraz drugiego sezonu serialu „Turbulencje”. Kiedy produkcje dostępne będą dla polskich widzów?

„Amerykanin w marynacie” kiedy premiera w Polsce?

Film „Amerykanin w marynacie” zadebiutuje na platformie HBO GO już 23 sierpnia, gdzie będzie można oglądać go w polskiej wersji z lektorem i napisami.

Nowela Simona Richa opowiada historię niejakiego Herschela Greenbauma, imigranta, który w pierwszych latach XX wieku podążył do USA za obietnicami Amerykańskiego Snu. Pewnego dnia, pracując w fabryce ogórków, mężczyzna wpada do beczki pełnej marynaty, w której to zostaje omyłkowo zamknięty. Herschel budzi się w idealnym stanie ponad sto lat później we współczesnym Brooklynie i wkrótce odkrywa, że jedynym dziedzicem jego nazwiska jest wyciszony programista komputerowy.

Seth Rogen wcielił się role obu Greenbaumów. Film „An American Pickle” wyreżyserował Brandon Trost, który z Rogenem współpracował przy okazji „Sąsiadów” i postapokaliptycznej komedii „To już jest koniec” – w obu przypadkach dołączył do produkcji jako operator.

Poznaliśmy także pierwsze premiery września od platformy HBO GO. W przyszłym miesiącu w serwisie zadebiutują filmy: „Naprzód” (13 września), „The Grudge: Klątwa”, (18 września), „Rambo: Ostatnia krew”, (20 września) i „Bad Boys for Life” (27 września).

„Turbulencje” sezon drugi – premiera w Polsce na HBO GO

Doczekaliśmy się także potwierdzenia polskiej daty premiery drugiego sezonu serialu „Turbulencje” opowiadającego o pasażerach tajemniczego lotu, którzy powrócili po pięciu latach od zaginięcia.

W Stanach Zjednoczonych drugi sezon liczący 13 odcinków zadebiutował 6 stycznia 2020 roku, a jego emisja zakończyła się 6 kwietnia. W Polsce wszystkie odcinki drugiej serii zostaną udostępnione na platformie HBO GO już 1 września.

Za scenariusz do serialu odpowiada Jeff Rake. W głównych rolach powrócili: Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina i Parveen Kaur.

zdj. NBC / HBO