Drugi sezon „The Wolf Among Us” jednak powstanie? Telltale pokazuje zwiastun

Podczas ceremonii rozdania nagród The Games Award, studio Telltale ogłosiło, że prace nad kontynuacją hitowego „The Wolf Among Us” opartego na serii komiksów „Baśnie”, zostały wznowione. Wciąż jednak nie potwierdzono kiedy można spodziewać się premiery ewentualnego drugiego sezonu. Telltale pokazało też pierwszy teaser produkcji. Zobaczcie sami.

Studio zapowiedziało kontynuację już w 2017 roku. Wówczas „The Wolf Among Us 2” miał zadebiutować już w roku 2018. Kilka miesięcy później, w związku z nasilającymi się problemami wewnętrznymi, Telltale przesunęło jednak premierę rok później. Jak dobrze wiemy – i tak się jednak nie stało bo już we wrześniu 2018, studio zwolniło ponad 200 pracowników, kasując jednocześnie każdy powstający projekt. Biorąc pod uwagę dotychczasowe działania Telltale, do ogłoszenia prac na The Games Award należy zatem podejść z bezpieczną dozą rezerwy, acz również mocno trzymajac kciuki. Miejmy nadzieję, że tym razem się uda. 

Według zapowiedzi, do roli reżyserów i scenarzystów mają powrócić autorzy pierwszej części – Nick Herma, Dennis Lenart i Pierre Shorette. Pod postacie Bigby'ego i Snow raz jeszcze podłożą swoje głosy Adam Harrington i Ein Yvetter.

Rzućcie okiem na zwiastun który zadebiutował wraz z ogłoszeniem: 

źródło: Comicbook.com / zdj. Telltale