Na ten film wszyscy czekaliśmy! Głośna kinowa premiera w końcu trafiła na Disney+

Musieliśmy na to chwilę poczekać, ale nadeszła właśnie streamingowa premiera filmu „Duchy w Wenecji”. Jeśli zastanawiacie się, co dzisiaj obejrzeć na Netflix, Disney+ lub HBO Max, to głośniejszej nowości nie znajdziecie. Najnowsza produkcja o przygodach legendarnego detektywa Herkulesa Poirota z powieści Agathy Christie trafiła dzisiaj na platformę Disney+.

Co dziś obejrzeć w streamingu? „Duchy w Wenecji” trafiły na Disney+!

Trzecia już część filmowej serii o przygodach Herkulesa Poirota zawitała do polskich kin w połowie września. Film nie okazał się wielkim hitem, ale przyciągnął grono wiernych fanów kryminalnych zagadek i zebrał od widzów 121 mln dolarów. Disney zdecydował się na szybkie wprowadzenie „Duchów w Wenecji” do streamingu, ale na początku nie objęło to polskiego podwórka. Film został wprowadzony już 31 października na Disney+ w Kanadzie i Australii oraz Stanach Zjednoczonych. W Polsce możemy go oglądać na Disney+ od dzisiaj, 22 listopada.

 

„Duchy w Wenecji” gdzie obejrzeć? Premiera filmu na Disney+

Filmową nowością na Disney+ są dzisiaj „Duchy w Wenecji”, które znajdziemy w ofercie serwisu w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Co jednak niecodzienne, w przypadku polskiej wersji językowej możemy liczyć na ten moment wyłącznie na napisy. Chwilę po premierze w streamingu w filmie zabrakło polskiej ścieżki dźwiękowej w postaci lektora.

Duchy w Wenecji” to kolejna odsłona losów słynnego detektywa, Herculesa Poirota, bohatera książek Agathy Christie. Akcja thrillera rozgrywa się w przeddzień Wszystkich Świętych. Detektyw odszedł wprawdzie na emeryturę, jednak – choć niechętnie – daje się namówić na uczestnictwo w seansie spirytystycznym, który ma się odbyć w podupadłym, nawiedzonym palazzo. Kiedy jedna z zaproszonych osób zostaje zamordowana, Poirot wkracza w złowrogi świat pełen mroku i tajemnic.

zdj. depositphotos