Kiedy „Duchy w Wenecji” pojawią się w Polsce na VOD? Mamy datę premiery!

Ku rozczarowaniu wielu widzów film „Duchy w Wenecji” nie trafił w Polsce na platformę Disney+ równo z premierą na niektórych rynkach zagranicznych. Dzisiaj wiemy już, kiedy produkcję będzie można wypożyczyć w naszym kraju online.

Duchy w Wenecji” do wypożyczenia na VOD dopiero w grudniu

Disney zrobił niespodziankę widzom w niektórych krajach i przygotował na Halloween premierę filmu „Duchy w Wenecji”. Początkowo wydawało się, że film trafi 31 października również do polskiej oferty serwisu Disney+, ale niestety tak się nie stało. Ostatecznie film pojawił się wyłącznie w Kanadzie i Australii oraz Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy, z czego wynika ta rozbieżność w terminie premiery, ale możemy przynajmniej ujawnić już, kiedy nowa przygoda Herkulesa Poirota zawita w Polsce do serwisów VOD w ramach wypożyczenia.

Po film „Duchy w Wenecji” będzie można sięgnąć w naszym kraju od 6 grudnia. Produkcja pojawi się w tym dniu w ofercie serwisów VOD takich jak chociażby iTunes, gdzie będzie dostępna do wypożyczenia w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i dźwiękiem Dolby Atmos. Już teraz film dostępny jest w serwisach VOD w ramach opcji zakupu. W serwisie iTunes koszt takiej usługi to 49,99 zł.

Co z premierą na Disney+?

W takiej samej specyfikacji film zawita też do serwisu Disney+, ale póki co nie wiemy, kiedy się to stanie. Nie nastawiajcie się jednak na premierę w listopadzie. Obecnie najprawdopodobniejszym terminem wydaje się właśnie 6 grudnia. Filmom Disneya zdarzało się już debiutować tego samego dnia w streamingu na Disney+, co w serwisach VOD.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Disney