„Duchy w Wenecji” już za chwilę trafią na Disney+. Data premiery w Polsce potwierdzona!

Mamy już pewność, kiedy na platformę Disney+ trafi film „Duchy w Wenecji”. Film dostępny jest już od dwóch tygodni dla widzów serwisu na kilku rynkach zagranicznych, ale niedługo będzie można oglądać go także w Polsce!

Duchy w Wenecji” – premiera na Disney+ w listopadzie

Disney szybko zdecydował się na przeniesienie filmu „Duchy w Wenecji” do streamingu, ale w przypadku tego filmu nie objęło to jednak wszystkich rynków. Od 31 października produkcja pojawiła się na platformie Disney+ w Kanadzie i Australii oraz Stanach Zjednoczonych. Ze względu na umowy licencyjne w Polsce i innych krajach film nie mógł pojawić się w tym terminie, ale dzisiaj, wiemy już, kiedy będzie można go oglądać w naszym kraju. Nowa przygoda Herkulesa Poirota trafi do Disney+ już 22 listopada. Premiera filmu przypadnie tym samym równo 68 dni po debiucie w kinach. Po takim samym okresie na Disney+ trafił ostatnio „Nawiedzony dwór”.

 

„Duchy w Wenecji” premiera na Disney+ 22 listopada

O czym opowiada film „Duchy w Wenecji”? Akcja rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości. 

zdj. Disney