Dwa kinowe HITY dostępne już online! Który obejrzysz?

Szukacie filmu na wieczór? To mamy dla Was dwie wyjątkowo godne uwagi propozycje. Tak się złożyło, że tego samego dnia online zadebiutowały jedne z najciekawszych kinowych premier ostatnich miesięcy. Gdzie można je zobaczyć? Poznajcie szczegóły.

Dwie głośne produkcje od dzisiaj w serwisach VOD

Na 15 czerwca zapowiedziano premierę w cyfrowej dystrybucji dwóch kinowych premier ostatnich miesięcy. Z dużego na mały ekran przeniosły się dzisiaj zarówno „John Wick 4”, jak i „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Pierwszy z filmów debiutował w polskich kinach 24 marca, a drugi zawitał do widzów 14 kwietnia. Obydwa tytuły zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków, a także samych widzów. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie ocenia je odpowiednio 94% i 90% krytyków oraz –  w obydwu przypadkach – 93% widzów.

John Wick 4” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

W czwartej części stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Przeciwko sobie ma jednak całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą zabójców i trafi na trop swojej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki

Film dostępny jest od 15 czerwca w polskich serwisach VOD takich jak:

  • Cineman
  • Polsat Box Go
  • Rakuten
  • Player

Wersję Full HD możecie najtaniej wypożyczyć na Cineman w cenie 17,90 zł.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. Głównych bohaterów w „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” zagrali: Chris Pine („Wonder Woman”), Michelle Rodriguez („Szybcy i wściekli 9”), Justice Smith („Jurassic World: Upadłe Królestwo”), Regé-Jean Page („Bridgertonowie”), Hugh Grant („Dżentelmeni”), Sophia Lillis („To”) oraz Chloe Coleman („Mój przyjaciel szpieg”).

Film dostępny jest od 15 czerwca w polskich serwisach VOD takich jak:

  • iTunes
  • Rakuten

W obydwu przypadkach zakup wersji 4K UHD to koszt 54,99 zł.

zdj. Natallia Ploskay / Depositphotos.com