Dwa kinowe HITY od dzisiaj do obejrzenia online! Który wybierzesz?

Do serwisów VOD trafiły dzisiaj dwie głośne premiery. W dystrybucji cyfrowej pojawiła się właśnie najnowsza odsłona filmowej serii „Transformers” oraz wielki kinowy hit „Super Mario Bros. Film”. Gdzie można je zobaczyć? Poznajcie szczegóły.

Dwie głośne premiery tego roku do obejrzenia na VOD

Na 10 sierpnia zapowiedziano premierę w cyfrowej dystrybucji dwóch kinowych premier ostatnich miesięcy. Na mały ekran przeniosły się dzisiaj zarówno „Super Mario Bros. Film”, jak i „Transformers: Przebudzenie bestii”. Pierwszy z nich debiutował w polskich kinach 26 maja, a drugi zawitał do widzów 9 czerwca. Obydwa tytuły zostały letni o przyjęte przez krytyków, ale cieszyły się uznaniem wśród samych widzów. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie ocenia je odpowiednio 59% i 52% krytyków oraz 95% i 91% widzów.

Transformers: Przebudzenie bestii” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Przebudzenie bestii” reżyserowane przez Stevena Caple’a Jr. („Creed II”) zabierze widzów do roku 1994. Ramos wciela się w byłego wojskowego z Brooklynu, który posiada niezwykłe umiejętności techniczne. Na ekranie partnerować będzie mu Dominique Fishback, pracowniczka muzeum zajmująca się badaniem starożytnych artefaktówJeśli chodzi o autoboty, to główną postacią filmu będzie sam Optimus Prime (w tej roli ponownie Peter Cullen). Film przedstawi jego pierwszą przygodę na Ziemi

Film dostępny jest od 10 sierpnia w polskich serwisach VOD takich jak:

W obydwu przypadkach zakup wersji 4K UHD to koszt 54,99 zł.

 

Super Mario Bros. Film” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

To nowe, zapierające dech w piersiach widowisko, nakręcone na podstawie gry, która od 35 lat cieszy się uznaniem milionów graczy. Bracia hydraulicy - Mario i Luigi, próbując uratować dzielnicę w której mieszkają, przypadkowo przenoszą się do różnych światów. Mario trafia do tajemniczego Grzybowego Królestwa, w którym poznaje Księżniczkę Peach. Zawiązuje z nią przymierze, by pomóc jej obronić Królestwo przed złowrogim Bowserem oraz odbić swojego brata. Czy Mario i Luigi zdołają pokonać Bowsera i ocalić Grzybowe Królestwo?

Film dostępny jest od 10 sierpnia w polskich serwisach VOD takich jak:

  • iTunes  wersja 4K za 54,99 zł
  • Rakuten wersja 4K za 56,99 zł

 

zdj. Natallia Ploskay / Depositphotos.com