Dwa lata po premierze „Avengers: Koniec gry”. Reżyserzy pokazują nowe zdjęcia

Z okazji drugiej rocznicy kinowej premiery filmu „Avengers: Koniec gry” bracia Russo odpowiadający za wyreżyserowanie przełomowej produkcji Marvela pokazali nowe zdjęcia zza kulis.

Czwarta część serii „Avengers” weszła do kin 25 kwietnia 2019 roku i była wielkim kasowym przebojem. Film łączący najpopularniejszych bohaterów MCU w walce z potężnym Thanosem zebrał od widzów ponad 2,797 mld dolarów, z których 858 mln przypadło na rynek amerykański, a 1,93 mld na międzynarodowe podwórko. Film zyskał miano najbardziej dochodowego filmu wszech czasów, jednak nie mógł cieszyć się nim zbyt długo, ponieważ „Avatar”, jego bezpośredni rywal w walce o przewodzenie w stawce, doczekał się w tym roku wznowienia w chińskich kinach.

Na czterech zdjęciach udostępnionych przez braci Russo widzimy między innymi, jak Chris Evans, Chris Hemsworth i Pom Klementieff oglądają nakręcone właśnie sceny z finałowego starcia z Thanosem. Jedno ze zdjęć pokazuje także członków filmowej rodziny Clinta Bartona (Jeremy Renner), w których wcielili się Linda Cardellini, Ben Sakamoto, Cade Woodward i Ava Russo.

zdj. Disney