Dwie gwiazdy młodego pokolenia miały pojawić się w „Barbie”. Kogo zabrakło?

Choć obsada wyczekiwanego filmu o lalce Barbie pęka w szwach od głośnych nazwisk, to okazuje się, że pierwotnie w obrazie miało się znaleźć jeszcze więcej gwiazd. Reżyserka Greta Gerwig wyznała, iż zależało jej na tym, by w produkcji pojawili się aktorzy z jej poprzednich tytułów, czyli Timothée Chalamet i Saoirse Ronan.

Timothée Chalamet i Saoirse Ronan w „Barbie”? Tego chciała reżyserka

W jednym z wywiadów twórczyni „Lady Bird” i „Małych kobietek” (w obu tych produkcjach oglądać mogliśmy zarówno Ronan, jak i Chalameta) zdradziła, że myślała o aktorach w kontekście występu cameo w „Barbie”. Plany pokrzyżowały natomiast napięte harmonogramy młodych gwiazd kina. „Czułam się, jakbym robiła coś bez moich dzieci” — podsumowała humorystycznie amerykańska reżyserka.

Fabuła filmu „Barbie” opowie o tym, jak bohaterka grana przez Margot Robbie (pierwotnie z rolą związana była komiczka Amy Schumer) zostaje zmuszona opuścić Barbieland z powodu swych tzw. niedoskonałości i wyrusza w pełną niespodzianek przygodę w realnym świecie. Obok obsadzonej w roli głównej Robbie w filmie zobaczymy też Ryana Goslinga w roli Kena

Sprawdź też: Będzie wielki powrót? Johnny Depp chętnie zagra w nowych „Piratach z Karaibów”!

Obok odtwórców ról głównych gwiazdorską obsadę projektu tworzą m.in. America Ferrera („Brzydula Betty”), Simu Liu („Shang-Chi”), Kate McKinnon („Saturday Night Live”), Will Ferrell („Bracia przyrodni”), Emma Mackey („Sex Education”), John Cena („Peacemaker”), Ncuti Gatwa („Sex Education”), Hari Nef („Idol”), Kingsley Ben-Adir („Tajna inwazja”) oraz piosenkarka Dua Lipa.

Na filmową podróż z „Barbie” wybierzemy się już 21 lipca.

Źródło: Twitter / Zdj. Caroline McCredie Photography