„Dziewięcioro nieznajomych” – miniserial twórców „Od nowa” z nowym fragmentem

Platforma Hulu pokazała nowy fragment miniserialu, za który odpowiada David E. Kelley („Od nowa”). Główne role w „Dziewięcioro nieznajomych” zagrały Nicole Kidman i Melissa McCarthy. Premiera już 18 sierpnia.

Serial wyreżyserował Jonathan Levine odpowiadający między innymi za komiedię „Niedobrani” z Charlize Theron i Sethem Rogenem w rolach głównych. Wcześniej Levine pracował przy filmach „Wiecznie żywy”, „The Wackness” i „Wszyscy kochają Mandy Lane”.

Dziewięcioro nieznajomych” będzie adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty. W obsadzie serialu są Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Regina Hall, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie i Samara Weaving. Cannavale wcieli się w bohatera o imieniu Tony.

O czym opowie miniserial Hulu?

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

zdj. Hulu