„Dziewięcioro nieznajomych” z Nicole Kidman trafi na Amazon Prime

Nowy serial Davida E. Kelleya („Od nowa”) trafi do oferty Amazon Prime. Platforma streamingowa uzyskała prawa do globalnej dystrybucji od należącej do Disneya usługi Hulu, która stoi za produkcją. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Główne role w „Dziewięcioro nieznajomych” zagrały Nicole Kidman i Melissa McCarthy. Serial reżyserował Jonathan Levine odpowiadający między innymi za komedię „Niedobrani” z Charlize Theron i Sethem Rogenem.

Ośmioodcinkowy miniserial jest adaptacją bestsellerowej powieści autorstwa Liane Moriarty. W obsadzie serialu poza Kidman i McCarthy są też Michael Shannon, Regina Hall, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie i Samara Weaving.

O czym opowie nowy miniserial produkcji Hulu?

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu, nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masha (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w dziwnym ośrodku.

zdj. Hulu