Eddie Murphy wraca jako Gliniarz z Beverly Hills! [ZWIASTUN]

Eddie Murphy wraca do kolejnej kultowej roli. Wspólnie z platformą Netflix aktor odświeża legendarną serię „Gliniarz z Beverly Hills”. Zobaczcie jak po latach zapowiadają się nowe przygody Axela Foleya. Premiera latem 2024 roku.

Eddie Murphy wraca do roli kultowego detektywa. Zwiastun filmu „Gliniarz z Beverly Hills: Axel F

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę. Sprawdźcie pierwszy trailer.

Nowa część „Gliniarza z Beverly Hills” pozostawała w fazie przygotowań od wielu lat, a początkowo planowano jej debiut na kinowym ekranie. W 2019 roku prawa do jego stworzenia i pokazania w streamingu przejęła jednak od studia Paramount Pictures platforma Netflix. Do wyreżyserowania kolejnych przygodach detektywa Foleya zatrudniony został Mark Molloy, początkujący reżyser mający w swoim dorobku jak na razie wyłącznie krótkometrażowe produkcje.

Obok głównego gwiazdora filmu, w obsadzie znaleźli się także: Taylor Paige, znana z takich filmów jak „Boogie”, czy „Ma Rainey: Matka bluesa” oraz Joseph Gordon-Levitt. Obok Murphy'ego pojawią się również Kevin Bacon oraz powracający do roli Billy'ego Rosewooda aktor Judge Reinhold.

Netflix przygotowuje premierę filmu „Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” na lato 2024 roku.

zdj. Netflix