Elizabeth Debicki skradnie show w ostatnim sezonie „The Crown”. Mamy zwiastun!

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który czekają wszyscy fani serialu „The Crown”. Finałowa odsłona produkcji opowiadającej historię brytyjskiej rodziny królewskiej doczekała się zwiastuna.

Czas na ostatni sezon „The Crown”. Tak serial pożegna fanów

Finałowa seria „The Crown” została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich pojawi się na Netflix już 16 listopada, a druga zostanie udostępniona widzom 14 grudnia.

Podczas swojego pierwszego lata jako rozwiedziona para, książę Karol i księżna Diana spędzają zupełnie odmienne wakacje ze swoimi synami. Diana jest zapraszana przez Fayedów na południu Francji, dając młodym książętom przedsmak luksusowych jachtów, gier wideo i wieczorów filmowych, natomiast Karol trzyma się tradycji w Balmoral. Porównania tych dwóch różnych światów przedostają się do prasy, będąc jednocześnie podsycane przez zagorzałych paparazzi i niektórych członków królewskiego zespołu prasowego.

Gdy życie na jachcie i ciągła kontrola mediów tracą na atrakcyjności, Diana pragnie zobaczyć swoich chłopców, którzy wrócili do Balmoral. Podczas podróży do Paryża sprawy przybierają tragiczny obrót, za sprawą wzmożonego i agresywnego pościgu mediów. Po ogłoszeniu wiadomości o śmiertelnym wypadku samochodowym Diany i Dodiego, ogromna fala publicznego żalu zaskakuje królową. Fala uderzeniowa przetacza się przez Pałac, a Al Fayed również przeżywa stratę swojego ukochanego syna. Ma nadzieję, że wspólna żałoba zbliży go do rodziny królewskiej, zamiast tego czuje się coraz bardziej odrzucony.

W obsadzie ostatniego sezonu są: Imelda Staunton (królowa Elżbieta II), Jonathan Pryce (książe Filip), Lesley Manville (księżniczka Małgorzata), Dominic West (książe Karol), Elizabeth Debicki (księżna Diana), Claudia Harrison (księżniczka Anna) oraz Olivia Williams (Camilla Parker Bowles).

zdj. Netflix