Elizabeth Tulloch wraca jako serialowa Lois Lane

Tej jesieni stacja The CW zaprezentuje swoim widzom kolejne wielkie wydarzenie pod tytułem „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”. Ostatnio otrzymaliśmy potwierdzenie, że do roli Supermana powróci w nim Tyler Hoechlin, a dzisiaj ujawniono, że obok niego ponownie zobaczymy serialową Lois Lane, którą zagra jeszcze raz Elizabeth Tulloch.

Tulloch debiutowała w Arrowverse w zeszłym roku przy okazji wydarzenia „Elseworlds”. W ostatnim odcinku tego wydarzenia Lois ujawniła, że ​​jest w ciąży. Dzisiaj wiemy, że aktorka ponownie pojawi się w serialowym crossoverze, a na małym ekranie mamy zobaczyć także potomka Supermana. Jak na razie nie ujawniono jednak, czy Lois i Clark zostali rodzicami chłopca czy dziewczynki. Warto jednak pamiętać, że w komiksach para obecnie wychowuje swojego syna, Jonathana Kenta, który jest nowym Superboyem.

Serialowy „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” ma zadebiutować na stacji The CW już jesienią 2019 roku. Dokładna premiera oraz szczegóły na jego temat nie zostały jednak ujawnione.

W komiksach „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” opowiadał o tym, jak Anty-Monitor postanowił zlikwidować całe życie we wszechświecie, co spowodowało, że wszyscy złoczyńcy i superbohaterowie z każdej Ziemi połączyli siły, by walczyć z najpotężniejszym zagrożeniem w historii uniwersum.

źródło: Ew.com / zdj. The CW / DC Comics