Grała z Iron Manem teraz zagra z Kapitanem Ameryką. Emily Blunt i Chris Evans w filmie Netfliksa

Emily Blunt możemy jeszcze cały czas oglądać w „Oppenheimerze”, a za promowanie nowego widowiska z brytyjską aktorką zabiera się już platforma Netflix. W nowym filmie Blunt spotka kolejnego przedstawiciela Avengersów. Po wspólnym projekcie z Iron Manem przyszła pora na duet z Kapitanem Ameryką!

Chris Evans i Emily Blunt szykują przekrę w nowym filmie Netfliksa

Film skupi się na przedstawieniu historii kobiety, która walcząc o lepsze życie dla siebie i swojej córki, zrezygnowała z edukacji w szkole średniej i rozpoczęła pracę dla podupadającego startupu farmaceutycznego działającego w centrum handlowym na Florydzie. Jej zaangażowanie i nieugięty charakter pozwolił rozwinąć skrzydła farmaceutycznemu biznesowi, ale wraz z nadejściem lepszego życia bohaterka znalazła się w centrum kryminalnego spisku, który niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo.

Reżyserią filmu zajął się David Yates znany głównie jako twórca serii o Harrym Potterze i jej późniejszych spin-offów. Scenariusz napisali Wells Tower i Evan Hughes. Debiut produkcji „Recepta na przekręt” przypadnie w serwisie Netflix na 27 października.

zdj. Netflix