Emily Blunt w kryminalnym thrillerze od reżysera „Harry'ego Pottera”

Emily Blunt rozpocznie jeszcze tego lata prace na planie nowego filmu. Aktorka znana z „Cichego miejsca” i produkcji „Sicario”, zaangażowała się w najnowszy projekt Davida Yatesa.

Blunt wcieli się w główną bohaterkę filmu pod tytułem „Pain Hustlers”, którego wyreżyserowaniem zajmie się David Yates, twórca znany głównie za sprawą filmowej serii o Harrym Potterze. Scenariusz do filmu zapowiadanego jako kryminalny thriller łączący ze sobą światy przestępczości i farmaceutyki, napisał Wells Tower. Producentem został Lawrence Gray z ramienia swojej firmy Gray Matter Productions. Prace na planie wystartują już 22 sierpnia. Możemy więc oczekiwać premiery w okolicach połowy przyszłego roku.

Sprawdź też: Rosamund Pike z główną rolą w nowym filmie reżyserki „Obiecującej. Młodej. Kobiety.”.

Pain Hustlers” przedstawi historię młodej kobiety, która w walce o lepsze życie dla siebie i swojej córki, zrezygnowała z edukacji w szkole średniej i rozpoczęła pracę dla podupadającego startupu farmaceutycznego działającego w centrum handlowym na Florydzie. Jej zaangażowanie i nieugięty charakter pozwolił rozwinąć skrzydła farmaceutycznemu biznesowi, ale wraz z nadejściem lepszego życia bohaterka znalazła się w centrum kryminalnego spisku, który niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo.

źródło: deadline.com / zdj. Lionsgate