Emily Blunt z kolejną dużą rolą! Zostanie gwiazdą nowego filmu Stevena Spielberga o UFO

Steven Spielberg przygotowuje się do wejścia na plan swojego nowego filmu, którym powróci do gatunku science fiction. Dowiedzieliśmy się właśnie, że w jedną z głównych gwiazd nowej produkcji od utytułowanego reżysera zostanie Emily Blunt, którą mogliśmy niedawno oglądać na ekranie w produkcjachKaskader” i „Oppenheimer”.

Steven Spielberg znalazł gwiazdę swojego nowego filmu

Spielberg nabierają tempa. Chwilę po tym, jak ogłoszono plany realizacji projektu, okazuje się, że film ma już jedną ze swoich głównych gwiazd. Kontrakt na zagranie w filmie podpisała rozchwytywana ostatnio aktorka Emily Blunt. Nie znamy jeszcze szczegółów na temat tego, w kogo wcieli się gwiazda Oppenheimera”, ale wiemy, że film postawi w centrum wydarzeń dwie postacie, więc trwają teraz poszukiwania drugiej gwiazdy, która ma dołączyć do Blunt.

77- letni reżyser, którego film ostatni raz gościł na ekranach kin w 2022 roku i było to autobiograficzne widowisko zatytułowane „Fabelmanowie” wróci swoim nowym filmem do gatunku science fiction i ma przedstawić widzom kolejny oryginalny świat.

Sprawdź też: Wojna będzie trwać dalej! „Ród smoka” przedłużony na trzeci sezon.

Spielberg wyreżyseruje niezatytułowany jeszcze film o UFO do scenariusza stworzonego przez Davida Koeppa, autora takich klasyków jak oryginalny „Park Jurajski”, jego druga kontynuacja, „Mission: Impossible” czy „Wojna światów”. Pomysłodawcą historii jest jednak sam Spielberg.

Film tworzony jest dla studia Universal Pictures, które zdecydowało już, że następny film Stevena Spielberga trafi do kin 15 maja 2026 roku. Prace na planie powinny wystartować pod koniec bieżącego roku lub najpóźniej w pierwszej połowie przyszłego roku.

źródło: deadline.com