„Emily w Paryżu” wraca z czwartym sezonem! Jest data premiery i pierwsze szczegóły

Platforma Netflix ogłosiła właśnie pierwsze informacje na temat powrotu serialu „Emily w Paryżu”. Produkcja z Lily Collins w roli głównej będzie można oglądać w serwisie streamingowym jeszcze tego lata. O czym opowie najnowsza seria? Poznajcie szczegóły i zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Czwarty sezon serialu „Emily w Paryżu” z premierą tego lata

Netflix ujawnił szczegóły dotyczące premiery czwartego sezonu serialu „Emily w Paryżu”. W nowej odsłonie przygód Emily Cooper, zawitamy do kolejnych europejskich miejsc, poznamy nowe postacie, i otrzymamy jeszcze większą dawkę humoru i ekscytujących romansów.

Emily wciąż nie może dojść do siebie po dramatycznych wydarzeniach z zaskakującego ślubu Camille i Gabriela. Bohaterka darzy uczuciem dwóch mężczyzn, ale Gabriel spodziewa się dziecka ze swoją byłą, natomiast Alfie właśnie znalazł potwierdzenie dla swoich największych obaw dotyczących Emily i Gabriela.

Sprawdź też: Ceny platformy Max nie będą jednak takie wysokie? Zniżka dla wybranych nadal w mocy.

Emily w Paryżu Sezon 4

W pracy Sylvie mierzy się z bolesnym dylematem, przez który jej przeszłość może odbić się na jej małżeństwie. W agencji Grateau dochodzi do przetasowań. Mindy i jej zespół szykują się do Eurowizji, ale kiedy kończą się im pieniądze, muszą zacisnąć pasa. Emily i Gabriel współpracują, aby zdobyć gwiazdkę Michelin, a łącząca ich chemia jest tak silna, że sama zasługuje na kilka gwiazdek. Kłopot jednak w tym, że ich plany i marzenia mogą zniweczyć dwie wielkie tajemnice

W obsadzie nowego sezonu znaleźli się: Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie).

Czwarta seria „Emily w Paryżu” została podzielona na dwie części. Pierwsze pięć odcinków będzie dostępne w serwisie Netflix od 15 sierpnia, a na drugą połowę trzeba będzie poczekać do 12 września.

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

Emily w Paryżu Sezon 4

zdj. Netflix