Emma Watson zastąpiła Emmę Stone w filmie Małe kobietki

Emma Watson dołączyłą do obsady filmu Małe kobietki w reżyserii Grety Gerwing, zastępując Emmę Stone, która opuściła projekt.

Powód, dla którego Stone opuściła projekt, pozostaje nieznany, ale w związku ze zbliżającymi się zdjęciami do filmu, które mają rozpocząć się już w przyszłym miesiącu, studio musiało szybko znaleźć godne zastępstwo. Emma Watson wcieli się teraz w postać Meg March.

W obsadzie filmu są już Saoirse Ronan (Lady Bird, Mary Queen of Scots), Timothee Chalamet (Call Me By Your Name, Beautiful Boy), Florence Pugh (The Falling), Laura Dern (Twin Peaks, Jurassic Oark) i James Norton.

Fabuła filmu opiera się na klasycznej powieści Louisy May Alcott opowiadającej o czterech siostrach: Amy, Jo, Beth i Meg, które żyją w Ameryce tuż po zakończeniu wojny secesyjnej. Książka była adaptowana już wiele razy, w tym ostatnio w formie mini-serialu przez stację BBC, gdzie w głównych rolach wystąpiły Maya Hawke, Kathryn Newton, Dylan Baker i Willa Fitzgerald.

Film trafi na ekrany kin w Boże Narodzenie 2019 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Greta Gerwrig, twórczyni zeszłorocznego hitu Lady Bird.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Disney