Era bohaterów dobiegła końca. Nowy spot i plakat „Czarnego Adama”

Warner Bros. pokazało w sieci nowy plakat i spot zapowiedzianego na za nieco ponad miesiąc „Czarnego Adama”, czyli kolejnego filmu osadzonego rozgrywającego się w DCEU. Główną rolę w widowisku gra Dwayne Johnson.

„Czarny Adam” – zarys fabuły i obsada widowiska DC Comics

Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów – i prawie równoczesnym uwięzieniu – Black Adam (Johnson) zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

Obok Dwayne'a Johnsona w obsadzie produkcji znaleźli się: Aldis Hodge, który wcielił się w Hawkmana, Pierce Brosnan wcielający się w Kenta Nelsona znanego także jako Doktor Fate, Sarah Shahi, Noah Centineo, który  zagrał bohatera o pseudonimie Atom Smasher oraz Quintessa Swindell, która pojawi się jako Cyclone.

Sprawdź też: „Black Adam” – Dwayne Johnson pokazał nową grafikę z Doktorem Fate'em. Co wiemy o tej postaci?

 Reżyserią filmu zajął się Jaume Collet-Serra pracujący ostatnio nad filmem Wyprawa do dżungli”. Za zdjęcia odpowiada Larry Sher mający w swoim dorobku takie hity jak Joker”, „Godzilla II: Król potworów”, „Rekiny wojny” i trylogię „Kac Vegas”.

Czarny Adam” pojawi się w kinach 21 października.

Czarny-Adam-nowy-plakat-filmu-DC.jpg

zdj. Warner Bros.