Erin Kellyman jako członkini drużyny Thunderbolts w serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”?

W maju pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że Erin Kellyman znana z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” pojawi się w serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Najnowsze informacje potwierdzają zaangażowanie aktorki i ujawniają pierwsze poszlaki na temat tego, którą bohaterkę aktorka może grać w filmowo-serialowym uniwersum Marvela.

Po tym jak prace na planie serialu zostały niedawno wznowione, ekipę zdjęciową zauważono w Atlancie, gdzie pojawili się między innymi Georges St-Pierre, kanadyjski zawodnik MMA wracający do roli Batroca Leapera oraz Desmond Chiam, którego rola nadal pozostaje owiana tajemnicą. Na planie miało dojść do kręcenia sceny z udziałem wspomnianej dwójki oraz Erin Kellyman.

Scena rozgrywająca się w parku obejmowała pokaz mocy postaci granej przez młodą aktorkę, która chciała zaimponować bohaterom, w których wcielają się Georges St-Pierre i Desmond Chiam. Świadkowie twierdzą, że bohaterka Erin Kellyman za pomocą swojej mocy potrafiła wprawić w trans i kontrolować przechodniów, co wywołało spore zaskoczenie u wspomnianej wcześniej dwójki. Po tym opisie trudno jednoznacznie wywnioskować, którą komiksową bohaterkę może zagrać Erin Kellyman, ale umiejętność kontrolowania ludzkich zachowań pokrywa się z mocami Melissy Gold znanej jako Songbird, jednej z członkiń zespołu Thunderbolts, która za pomocą swojego głosu potrafiła wywołać odpowiednie reakcje u swoich wrogów (duszności, nudności, zawroty i bóle głowy, euforię, odrętwienie, czy nawet iluzje). W tym miejscu warto przypomnieć, że w poprzednich miesiącach pojawiały się plotki sugerujące, że Songbird ma pojawić się w serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Od dawna mówi się także, że to właśnie ta produkcja ma zapoczątkować utworzenie drużyny Thunderbolts.

Wydarzenia przedstawione w produkcji będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie serialu są Anthony Mackie wracający jako Falcon, Sebastian Stan wcielający się w Zimowego żołnierza, Emily VanCamp, która wraca jako Sharon Carter oraz Wyatt Russell wcielający się w Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracujący dla rządu zastępca Kapitana Ameryki. Nie zabraknie też Daniela Brühla wracającego w roli Barona Zemo.

źródło: murphysmultiverse.com / zdj. Marvel / Disney