Ethan Hawke jako zamaskowany morderca na plakacie horroru „Czarny telefon”

Universal Pictures udostępniło pierwszy plakat nowego horroru Scotta Derricksona, reżysera „Doktora Strange'a” i „Sinister”. Współprodukowany ze studiem Blumhouse „Czarny telefon” zadebiutuje na ekranach kin 28 stycznia przyszłego roku. Na plakacie zobaczycie zamaskowanego Ethana Hawke'a wcielający się w rolę seryjnego porywacza i mordercy.

Film będzie adaptacją opowiadania Joego Hilla („NOS4A2”). W obsadzie produkcji są James RansoneMason Thames, Madeleine McGraw i Jeremy Davies. Film powstał dla studia Blumhouse. Scenariusz przygotowali C. Robert Cargill i sam Derrickson.

O czym opowie „Czarny telefon”? 

Oryginalne opowiadanie Joego Hilla (syna Stephena Kinga) znalazło się w wydanym w Polsce zbiorze „Upiory XX wieku”. „Czarny telefon” opowiada historię młodego Johna Finneya, który staje się ofiarą sadystycznego porywacza. Bohater trafia do piwnicy, noszącej ślady sześciu poprzednich, makabrycznie zamordowanych w niej lokatorów. W celi znajduje się też staroświecki telefon, który – choć dawno odłączony – dzwoni po nocach. W słuchawce odzywają się głosy umarłych

W porwanego wcieli się Mason Thames, jego siostrę zagra Madeleine McGraw, a Jeremy Davis pojawi się na ekranie jako ojciec wspomnianej dwójki.

Czarny telefon plakat filmu

Zdj. Universal Pictures