Ethan Hawke jako zamaskowany morderca w nowym zwiastunie horroru „Czarny telefon”. Kiedy premiera?

Studio Universal udostępniło kolejny zwiastun horroru zatytułowanego „Czarny telefon”, w którym w roli zamaskowanego, sadystycznego mordercy zobaczymy Ethana Hawke'a („Moon Knight”, „Wiking”). Sprawdźcie, jak wypada nowa zapowiedź filmu, którego reżyserem jest Scott Derrickson - twórca takich hitów jak „Doktor Strange” czy „Sinister”. 

Ethan Hawke w horrorze „Czarny telefon”. O czym opowie nowy dreszczowiec?

Finney Shaw, nieśmiały, ale bystry 13-letni chłopiec, zostaje porwany przez sadystycznego mordercę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyk na niewiele się zda. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Są one zdeterminowane, by upewnić się, że to, co przydarzyło się im, nie przydarzy się Finneyowi.

Produkcja jest adaptacją opowiadania Joego Hilla („NOS4A2”), które znalazło się w antologii „Upiory XX wieku”. Jako Finney w filmie występuje debiutant Mason Thames. Oprócz reżyserii Derrickson pełni przy projekcie funkcję producenta oraz współscenarzysty. Twórca „Egzorcyzmów Emily Rose” opracował skrypt wraz ze swym stałym współpracownikiem C. Robertem Cargillem.

Sprawdź też: A24 przedstawia kolejne krwawe widowisko. Zwiastun i plakat slashera „Bodies Bodies Bodies”

„Czarny telefon” – kiedy premiera horroru?

Czarny telefon” zadzwoni po raz pierwszy już 24 czerwca

Źródło i zdj. Universal Pictures