Evan Peters zagra z Jaredem Leto w nowej części serii „TRON”

Po latach ruszają wreszcie przygotowania do stworzenia nowej odsłony serii „TRON”. Do obsady produkcji, w której znajduje się już Jared Leto, dołączył Evan Peters, gwiazdor „Dahmera” czy „American Horror Story”.

Evan Peters gwiazdą nowego filmu z serii „TRON

Prace na planie mają wystartować już w sierpniu w Vancouver. Autorem scenariusza jest Jeff Nathanson mający w swoim dorobku film „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” czy filmową wersję „Króla Lwa” i produkcję „Złap mnie, jeśli potrafisz”. Nad projektem jako producent będzie czuwał Jerry Bruckheimer. Żadne dokładne informacje na temat fabuły „Aresa” nie zostały ujawnione, ale mówi się, że nowy „TRON” będzie kontynuacją odsłony w reżyserii Kosinskiego z 2010 roku.

Sprawdź też: Tom Cruise promuje też „Barbie” i „Oppenheimera”: To lato jest pełne niesamowitych filmów.

Film będzie nosił tytuł „TRON: Ares”, a jego główną gwiazdą będzie Jared Leto, który wcieli się w tytułowego Aresa, manifestację programu TRON. Nie wiemy jeszcze, w kogo wcieli się Peters, ale mówi się, że może zagrać bohatera, który świetnie odnajduje się w świecie wirtualnym, ale niezbyt dobrze radzi sobie z życiem wśród ludzi. Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Joachim Rønning, z którym Disney współpracował już przy trzech projektach: „Czarownicy 2” i ostatniej części „Piratów z Karaibów” i „Young Woman and the Sea” z Daisy Ridley w roli głównej.

źródło: deadline.com / zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com / Disney