Evan Peters zagrał w serialu „WandaVision”?

Najnowsze plotki z obozu Marvela ujawniają, że Evan Peters znany z serialu American Horror Story oraz filmów o X-Menach zagrał w serialu „WandaVision” od Disney+.

Peters miał otrzymać rolę pod koniec ubiegłego roku, a niedługo potem pojawił się na planie serialu i nakręcił swoje sceny. To jak duża rola przypadła aktorowi pozostaje tajemnicą. Nie wiemy też, w kogo wcielił się Peters, ale biorąc pod uwagę, że aktor trzykrotnie wcielał się w Quicksilver w filmowym uniwersum X-Menów, nie trudno zakładać, że i w Marvelu mógłby zagrać jedną z alternatywnych wersji brata Wandy. W sferze plotek mówi się jednak, że aktorowi mogłaby przypać rola jednego z głównych złoczyńców serialu, którym mógłby zostać Mephisto.

Premiera serialu „WandaVision” została zaplanowana na grudzień 2020 roku. W serialu Paul Bettany ponownie wcieli się w Visiona, a Elizabeth Olsen powróci do roli Scarlet Witch.

Jeśli natomiast chodzi o pozostałą obsadę serialu, to wiemy, że pojawi się w nim Monica Rambeau, którą poznaliśmy w filmie Kapitan Marvel”. Wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers, a aktualnie stała się nową superbohaterką znaną w komiksach pod pseudonimami Pulsar, Photon czy Spectrum. W jej dorosłą wersję wcieli się Teyonah Parris, którą w zeszłym roku mogliśmy oglądać w filmie Gdyby ulica Beale umiała mówić.

źródło: murphysmultiverse.com / zdj. Marvel / Disney