Ewan McGregor jako Czarna Maska w nowym spocie „Birds of Prey”

Studio Warner Bros. pokazało kolejny spot filmu „Birds of Prey”, w którym możemy zobaczyć nowe ujęcia, w tym te z głównym złoczyńcą produkcji, Czarną Maską, którego zagrał Ewan McGregor.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

W obsadzie filmu są Rosie Perez jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead jako Huntress, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary i Margot Robbie jako Harley Quinn. W głównego przeciwnika bohaterek, czyli Czarną maskę, wcielił się Ewan McGregor, a jego pomocnika o pseudonimie Zsasz  zagrał Chris Messina. Film wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku. Za scenariusz do filmu odpowiada Christina Hodson.

źródło: zdj. DC Comics / Warner Bros.