Falcon i Zimowy żołnierz - znamy datę premiery, reżysera i obsadę!

Wiemy, że Marvel przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad serialem „Falcon i Zimowy żołnierz”, a do sieci trafiła właśnie nowa porcja ekscytujących informacji na temat daty premiery, obsady i jego twórców. Poznajcie szczegóły.

Mamy już oficjalne potwierdzenie, że w głównych rolach w serialu powrócą Anthony Mackie i Sebastian Stan, którzy ponownie wcielą się w bohaterów z filmowego uniwersum Marvela. Dzisiaj ujawniono również, że do wyreżyserowania serialu Marvel zatrudnił kanadyjską reżyserkę, Kari Skogland, która pracowała ostatnio przy serialu „Opowieść podręcznej” oraz stworzyła pilotażowy odcinek „NOS4A2” od stacji AMC. Pierwszy sezon ma składać się z sześciu odcinków, a jego premiery możemy spodziewać się w sierpniu 2020 roku.

Najnowsze doniesienia z Marvel Studios potwierdzają dodatkowo, że rozmowy na temat dołączenia do obsady prowadzą już Daniel Bruhl, który powróci jako Zemo oraz Emily Van Camp, która ponownie zagra Sharon Carter.

Serial dostępny będzie wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+, która zadebiutuje na amerykańskim rynku 12 listopada bieżącego roku. W Polsce platforma pojawi się prawdopodobnie w 2020 roku.

źródło: Deadline.com / zdj. Marvel