„Fallout” przenosi się do świata seriali! Zwiastun nowej produkcji od Prime Video!

Platforma Prime Video spróbuje jeszcze raz podbić serca widzów serialem bazującym na popularnej marce. Po umiarkowanym sukcesie „Pierścieni Władzy” przyszła pora na serialową wersję „Fallouta”. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z wyczekiwanej produkcji!

Będzie wielki hit? Zwiastun serialu Fallout” od Prime Video!

Serial „Fallout” nie jest adaptacją żadnej z dotychczasowych gier i przedstawi samodzielną historię osadzoną w świecie wykreowanym w jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszech czasów. Produkcja zapowiadana jest jako opowieść o posiadaniu i nieposiadaniu w świecie, w którym nie ma już prawie nic do stracenia. 200 lat po apokalipsie mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka.

Twórcami serialu są Jonathan Nolan i jego żona, Lisa Joy pracujący w poprzednich latach nad produkcją „Westworld”. W rolach głównych występują Ella Purnell i Walton Goggins, Kyle MacLachlan („Twin Peaks”). Jako główni scenarzyści nad projektem czuwają zaś Geneva Robertson-Dworet („Tomb Raider”) i Graham Wagner („Dolina Krzemowa”). Premierę serialu „Fallout” zapowiedziano na platformie Prime Video na 12 kwietnia.

zdj. Amazon Prime Video