Ten film będzie za chwilę walczył o Oscary! Możecie już oglądać go na VOD

Oscarowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcecie się do niego dobrze przygotować, to właśnie pojawiła się okazja do obejrzenia filmu, który bez wątpienia powalczy w przyszłym roku o najważniejsze statuetki w kilku kategoriach. W serwisach VOD pojawił się właśnie „Czas krwawego księżyca”.

 „Czas krwawego księżyca” – film Apple trafił do serwisów VOD

Jeszcze niedawno mówiło się, że Apple będzie długo zwlekało z przeniesieniem swojego nowego filmu do serwisów VOD, ale ostatecznie „Czas krwawego księżyca” został zdecydowanie szybciej udostępniony w cyfrowej dystrybucji. Od 5 grudnia najnowszy film Martina Scorsese, w którym ponownie połączył siły z Leonardem DiCaprio i Robertem De Niro możecie oglądać już na VOD i dotyczy to także polskiego podwórka.

Gdzie obejrzeć film „Czas krwawego księżyca”? Produkcja dostępna jest już w serwisach Prime Video, Rakuten, a także Megogo. Cena wypożyczenia rozpoczyna się od 49,99 zł w serwisie Rakuten, a cena kupna wynosi 64,99 zł (PV). W obydwu przypadkach otrzymujemy film w rozdzielczości 4K z systemem HDR. Trudno na ten moment powiedzieć, kiedy film pojawi się w ofercie Apple TV+. Najwcześniej może się to jednak stać w drugiej połowie grudnia.

Czas krwawego księżyca” będzie na początku przyszłego roku walczył o Oscary. Ostatnio został okrzyknięty najlepszym filmem roku w plebiscycie organizowanym przez krytyków z Nowego Jorku, a Lily Gladstone odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki. Nominacje do Oscarów poznamy w drugiej połowie stycznia. Gala rozdania nagród odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek 11 marca 2024 roku.

zdj. Apple