Film „Irresistible” ze Steve'em Carellem i Rose Byrne nie trafi do kin

Polityczny komedio-dramat pod tytułem „Irresistible”, w którym w głównych rolach zobaczymy Rose Byrne oraz Steve’a Carella nie trafi do kin. Ze względu na epidemię koronawirusa produkcja zadebiutuje bezpośrednio na platformach VOD.

Irresistible” miał debiutować na dużym ekranie już 29 maja, ale ze względu na panującą epidemię koronawirusa studio Focus Features odwołało premierę i zdecydowało, że film trafi od razu do cyfrowej dystrybucji. Nowa data premiery wyznaczona została na 26 czerwca.

Główna premiera filmu odbędzie się na największych serwisach VOD w USA, czyli: Amazon, Apple, Comcast, DirecTV, Fandango, Google i Vudu. „Irresistible” zostanie udostępniony w cenie $19,99 za 48-godzinny dostęp. Mówi się jednocześnie, że studio może spróbować dostarczyć kopie filmu do niektórych kin na terenie USA, które będą już otwarte pod koniec czerwca.

Polityczny strateg Gary Zimmer (w tej roli Steve Carell) związany z partią Demokratów podejmuję się pomóc emerytowanemu weteranowi, który ubiega się o fotel burmistrza w pewnym małym, konserwatywnym rządzonym przez Republikanów mieście położonym na środkowym zachodzie USA. Jego przeciwniczką podczas kampanii zostaje Rose Byrne wcielająca się w kobietę prowadzącą kampanię dotychczasowego burmistrza.

Scenarzystą oraz reżyserem filmu „Irresistible” jest John Stewart, który dawniej był gospodarzem programuDaily Show”. W obsadzie znaleźli się jeszcze: Mackenzie Davis, Natasha Lyonne, Chris Cooper, Topher Grace, Debra Messing i Will Sasso.

źródło: deadline.com / zdj. Focus Features