Film o Wojowniczych Żółwiach Ninja od twórców „The Boys” z datą premiery. Co wiemy o „Mutant Mayhem”?

Seth Rogen ujawnił kiedy możemy spodziewać się powrotu kultowych Wojowniczych Żółwi Ninja na duży ekran. Film, który otrzymał tytuł „Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” zadebiutuje w kinach latem przyszłego roku.

Nowy film o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Co wiemy o „Mutant Mayhem”?

Rogen, który produkuje animowany film pełnometrażowy wraz z Evanem Goldbergiem („The Boys”) i Jamesem Weaverem („The Disaster Artist”) udostępnił wczoraj w mediach społecznościowych oficjalne logo nowego projektu o Żółwiach. „Mutant Mayhem” będzie siódmym z kolei kinowym projektem o bohaterach, a zarazem drugim w pełni komputerowo animowanym filmem franczyzy po „TMNT” z 2007 roku.

Za reżyserię filmu odpowiada Jeff Rowe („Mitchellowie kontra maszyny”), natomiast scenariusz powstał według pióra Brendana O'Briena, autora skryptów do obu części komedii „Sąsiedzi”. Szczegóły odnośnie fabuły projektu nie zostały jeszcze udostępnione. Film jest wspólnym przedsięwzięciem Nickelodeon Animation Studio, Paramount Animation oraz Point Grey Pictures.

Sprawdź też: Pamiętacie serial „Wszyscy nienawidzą Chrisa”? Komedia o dzieciństwie Chrisa Rocka powróci w wersji animowanej

 Na ekranach kin „Wojownicze Żółwie Ninja” zawitają dokładnie 4 sierpnia 2023 roku dzięki dystrybucji wytwórni Paramount

Źródło: Twitter / Zdj. Paramount