Film „Tom i Jerry” z polskimi wydaniami DVD i Blu-ray we wrześniu

We wrześniu doczekamy się premiery polskich wydań DVD i Blu-ray z filmem „Tom i Jerry”. Na jakie edycje możemy liczyć? Poznajcie szczegóły.

Filmowe przygody Toma i Jerry'ego debiutowały na dużym ekranie i platformie HBO Max pod koniec lutego tego roku. W Polsce ze względu na zamknięcie kin widzowie mogli zobaczyć je dopiero 11 czerwca. Od 15 września film dostępny będzie z kolei na płytach DVD i Blu-ray. Dystrybutor przygotował dwie standardowe edycje w plastikowych opakowaniach. Na niebieskim krążku dostępna będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Atmos.

Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik.

tom i jerry dvd i blu-ray

Film wyreżyserował Tim Story, a główne role zagrali w nim Chloë Grace Moretz znana między innymi z „Kick-Ass”, Michael Peña („Ant-Man”), Rob Delaney („Deadpool 2”), Jordan Bolger, Pallavi Sharda. oraz Colin Jost.

zdj. Warner Bros.