Filmowy Pablo Escobar dołącza do serialowej wersji „Pana i Pani Smith”. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Do obsady serialowej wersji „Pana i Pani Smith” dołączył Wagner Moura, brazylijski aktor najlepiej znany z roli Pablo Escobara z serialu „Narcos”. Obok niego w ekipie aktorskiej zameldowała się również Parker Posey, którą mogą kojarzyć fani takich tytułów jak „Zagubieni w kosmosie” czy „Schody”.

W serialu „Pan i Pani Smith” zobaczymy odświeżoną historię małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z 2005 roku o tym samym tytule. W tamtym filmie w rolach głównych wystąpili Brad Pitt oraz Angelina Jolie. Tym razem zwaśnionych małżonków sportretują znany z „Atlanty” Donald Glover oraz Maya Erskine („Obi-Wan Kenobi”, „Sparowani”), która zastąpiła obsadzoną wcześniej Phoebe Waller-Bridge

Sprawdź też: Prace nad 2. sezonem „Reachera” ruszają w tym miesiącu. Nowe nazwiska w obsadzie

Fabuła produkcji skupia się wokół pary znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje. Kilka miesięcy temu ogłoszono, iż obok Glovera oraz Erskine w obsadzie „Pana i Pani Smith” znajdą się również Michaela Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”) oraz Paul Dano („The Batman”). 

Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith” w ramach umowy z Amazon Studios. Jako showrunnerka nad tytułem czuwa współtwórczyni Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która sprawuje również funkcję producentki wykonawczej. Na ten moment nie wiadomo jeszcze kiedy możemy spodziewać się daty premiery serialu.

Parker-Posey-Wagner-Moura-min.jpg

Źródło: Variety / Zdj. Netflix / Variety