Film akcji z Henrym Cavillem, serial o gladiatorach i wiele więcej! Tak zapowiada się lipiec na Prime Video

Znamy już lipcowe zapowiedzi od kolejnej platformy streamingowej. Po tym, jak swoje nowości na najbliższy miesiąc ujawnił Netflix przyszła kolej na serwis Prime Video. Na liście serialowych i filmowych premier znalazło się kilka głośnych tytułów, które zdecydowanie warto dopisać do swojej listy planów na najbliższe tygodnie. Zobaczcie, co przygotował Amazon.

Najlepsze premiery na lipiec. Takie nowości pojawią się na Prime Video

Na najbliższe tygodnie serwis Prime Video przygotował dla swoich widzów aż dziewięć oryginalnych nowości. Największą serialową premierą będzie debiut Those About To Die”, produkcji przygotowanej przez Rolanda Emmericha. Produkcja będzie łączyła w sobie klimaty znane z Gladiatora i Gry o Tron i zabierze widzów w podróż do Imperium Rzymskiego, gdzie ujrzymy skorumpowany świat wyścigów i walk gladiatorów.

Sprawdź też: Netflix ma gorące nowości na lipiec: Serialowe hity, polskie produkcje i filmy na licencji!

Głośną nowością będzie też film „Ministerstwo niebezpiecznych drani”, czyli drugowojenny akcyjniak, w którym główną rolę zagrał Henry Cavill. Produkcja wyreżyserowana przez Guya Ritchiego ominęła polskie kina, ale w lipcu będzie można w końcu nadrobić zaległości i zobaczyć ją w streamingu.

„Ministerstwo niebezpiecznych drani” – premiera 25 lipca

Ministerstwo niebezpiecznych drani

Oparty na niedawno odtajnionych aktach brytyjskiego Departamentu Wojny i zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, Ministerstwo Niebezpiecznych Drani to komedia akcji, która opowiada historię pierwszej w historii organizacji sił specjalnych utworzonej podczas II wojny światowej przez premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla i niewielką grupę urzędników wojskowych, w tym pisarza Iana Fleminga. Ściśle tajna jednostka bojowa, składająca się z nietypowej ekipy łobuzów i indywidualistów, wyrusza na śmiałą misję przeciwko nazistom, stosując całkowicie niekonwencjonalne i „niedżentelmeńskie” techniki walki. Ostatecznie ich zuchwałe podejście zmieniło bieg wojny i położyło podwaliny pod brytyjski SAS i nowoczesną wojnę Black Ops.

„After 2” – premiera 3 lipca

After 2 gdzie obejrzeć

Tessa nie może wybaczyć i zaufać Hardinowi po ich burzliwej przeszłości. Aby zapomnieć, poświęca się pracy, gdzie dzięki talentowi i urodzie szybko się odnajduje. Tam poznaje przystojnego i odpowiedzialnego Trevora, który wydaje się idealnym lekarstwem na Hardina. Choć Tessa jest gotowa na nowy związek, Hardin nie zamierza się poddać i chce udowodnić swoje szczere uczucia. Jego impulsywna natura i skrywane sekrety mogą jednak temu przeszkodzić, zwłaszcza że Trevor okazuje się wyrafinowanym manipulatorem.

„Piękna katastrofa 2” – premiera 26 lipca

Piękna katastrofa 2 gdzie obejrzec

Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę wygranej w kasynie forsy i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku. Ale zanim to nastąpi, każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą.

„Those about to die” – premiera 19 lipca

Those about to die serial o gladiatorach.jpg

Serial zagłębia się w świat igrzysk, charakteryzujący się żądzą krwi, chciwością pieniędzy, pogonią za władzą i korupcją. Wyścigi w Circus Maximus są kontrolowane przez cztery korporacje należące do patrycjuszy: frakcję Niebieską, Czerwoną, Białą i Zieloną, a udziały w nich stanowią w Rzymie najcenniejszą wartość. Ponieważ zasmakowana w rozrywce ludność staje się coraz bardziej znużona i żądna krwi, pojawia się potrzeba budowy nowego stadionu do walk gladiatorów - Koloseum. Skala tego przedsięwzięcia, walk gladiatorów i zwierząt jest ogromna - podobnie jak podziemia z kwitnącym biznesem zakładów bukmacherskich. W podziemiach, pod trybunami, pracują i żyją tysiące ludzi - wśród nich tysiące tych, którzy zginą za igrzyska.

„Mój przyjaciel szpieg - Wieczne miasto” – premiera 18 lipca

Mój przyjaciel szpieg Wieczne miasto

Kiedy licealny chór Sophie (Chloe Coleman) zostaje wybrany na włoskie tournée, którego punktem kulminacyjnym jest występ dla papieża w Watykanie, JJ (Dave Bautista) postrzega to jako okazję do nawiązania więzi ze swoją nową pasierbicą i zgłasza się na ochotnika do pomocy w opiece nad grupą. Podróżując przez weneckie kanały, słynne mosty Florencji i najbardziej historyczne miejsca Rzymu nie wie jednak, że on i Sophie stali się mimowolnymi pionkami w spisku terrorystycznym, który może doprowadzić do upadku znanego nam świata.

„Sausage party: Żarciotopia” – premiera 11 lipca

Sausage party Żarciotopia kiedy premiera

Oparty na animowanym filmie fabularnym Sausage Party z 2016 roku, serial Sausage Party: Żarciotopia podąża za Frankiem, Brendą, Barrym i Sammym, którzy próbują zbudować własną jedzeniową społeczność.

 „Space cadet” – premiera 4 lipca

Space cadet film Emma Roberts

Tiffany „Rex” Simpson (Emma Roberts) zawsze marzyła o podróży w kosmos, lecz jej życie nie potoczyło się zgodnie z planem. Zdeterminowana, aby odmienić swój los, z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Nadine (Poppy Liu) wchodzi na nową drogę: jej "podkoloryzowana" aplikacja trafia do ambitnego programu szkoleniowego NASA. Dzięki sprytowi, przebojowości i niezłomnej determinacji Rex stara się dotrzeć do ścisłej czołówki. Dyrektorzy programu, Pam (Gabrielle Union) i Logan (Tom Hopper), z pewnością zwrócą na nią uwagę, ale czy ta dziewczyna z Florydy zdoła przejść wymagające szkolenie i polecieć w kosmos, zanim jej sekret wyjdzie na jaw? 

Prime Video – co obejrzeć w lipcu?

  • „After 2” – premiera 3 lipca
  • „Space cadet” – premiera 4 lipca
  • „Divorce in the black” – premiera 11 lipca
  • „Sausage party: Żarciotopia” – premiera 11 lipca
  • „Mój przyjaciel szpieg - Wieczne miasto” – premiera 18 lipca
  • „Those about to die” – premiera 19 lipca
  • „Brzydula Betty, to jeszcze nie koniec” – premiera 19 lipca
  • „Ministerstwo niebezpiecznych drani” – premiera 25 lipca
  • „Piękna katastrofa 2” – premiera 26 lipca

zdj. Amazon Prime Video