Finał czwartego sezonu „Detektywa” już blisko. Zwiastun przedostatniego odcinka

Czwarty sezon „Detektywa” zbliża się do wielkiego finału. Na HBO Max możecie oglądać już czwarty odcinek produkcji z Jodie Foster, a piąty epizod doczekał się już zwiastuna. Czy główne bohaterki będą w stanie rozwiązać zagadkę makabrycznej zbrodni? Zobaczcie zapowiedź przedostatniego rozdziału „Krainy nocy”.

Detektyw: Kraina nocy” – kiedy piąty odcinek na HBO Max?

Nowy rozdział serialu kryminalnego, napisany i wyreżyserowany przez Issę López opowiada historię policjantek Elizabeth Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis). Byłe partnerki muszą pokonać dzielące je różnice, aby rozwiązać sprawę tajemniczej zbrodni, gdy w fikcyjnym mieście Ennis na Alasce ośmiu naukowców obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal znika bez śladu.

W piątym odcinku Prior bada powiązania między Tsalal a firmą wydobywczą Silver Sky, a Navarro ratuje Leah przed lokalnym protestem, który przerodził się w chaos. Na spotkaniu z dyrektorką Silver Sky, Kate McKitterick, Danvers wzbrania się, gdy Connelly podaje oficjalną przyczynę śmierci mężczyzn z Tsalal – i otrzymuje ostrzeżenie przed kontynuowaniem sprawy. Hank otrzymuje tymczasem ofertę, która może mieć poważne konsekwencje. 

Sprawdź też: To ona ma zastąpić Johnny'ego Deppa w „Piratach z Karaibów”. Disney chce młodej obsady.

Piąty odcinek serialu „Detektyw: Kraina nocy” zostanie wyemitowany 12 lutego o godzinie 03:00 na antenie stacji HBO. W tym samym momencie pojawi się też w ofercie serwisu HBO Max. Odcinek zostanie pokazany ponownie na HBO tego samego dnia o godzinie 20:10. Czwarty epizod nowego „Detektywa” możecie obejrzeć w każdej chwili w ofercie serwisu HBO Max z polskim lektorem lub polskimi napisami. Na cały sezon złoży się 6 odcinków.

zdj. HBO