Frances McDormand, Claire Foy, Jessie Buckley i Rooney Mara w zwiastunie „Women Talking”

Jeszcze w tym roku do kin zawita dramat „Women Talking” wypełniony po brzegi głośnymi nazwiskami cenionych aktorek. Jak zapowiada się produkcja oparta na głośnej powieści Miriam Toews? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Główne role w filmie zagrały: laureatka czterech Oscarów Frances McDormand, Claire Foy znana z serialu „The Crown”, Jessie Buckley występująca ostatnio w filmach „Men” i „Córka”, a także Rooney Mara znana między innymi z produkcji „Zaułek Koszmarów” i „Dziewczyna z tatuażem”. Na ekranie pojawią się także: Judith Ivey, Sheila McCarthy, Michelle McLeod i Ben Whishaw.

Film bazuje na głośnej powieści Miriam Toews o tym samym tytule i opowiada historię grupy kobiet żyjących w odizolowanej, religijnej kolonii. Bohaterki będą próbowały pogodzić swą wiarę z serią wystawiających je na próbę napaści seksualnych, których dopuszczają się członkowie kolonii.

Sprawdź też: Poznajcie nowe bohaterki 4. sezonu „The Boys”. Oto Sister Sage i Firecracker.

Film do własnego scenariusza wyreżyserowała Sarah Polley nominowana do Oscara za film „Daleko od niej”. Dystrybucją filmu zajmuje się wytwórnia MGM. Premierę filmu „Women Talking”  zapowiedziano w kinach na grudzień tego roku.

zdj. MGM