„Furiosa: Saga Mad Max” już do obejrzenia na VOD. Kiedy premiera na płytach?

Po porażce w kinach film „Furiosa: Saga Mad Max” zawitał już do cyfrowej dystrybucji i możecie obejrzeć go na własnej kanapie. Niedługo doczekamy się też polskich wydań fizycznych z nową produkcją w świecie „Mad Maksa”. Jakich wydań możemy spodziewać się na w naszym kraju? Powody do radości będą mieli zarówno miłośnicy najlepszej jakości obrazu i dźwięku, jak i kolekcjonerzy.

Furiosa” trafiła na VOD w Polsce. Co z premierą na Blu-ray i 4K UHD?

Furiosa” poniosła sromotną porażkę w kinach, więc studio Warner Bros. zdecydowało o błyskawicznym wprowadzeniu filmu do dystrybucji cyfrowej. Wprowadzenie produkcji do serwisów VOD przypada w naszym kraju już 45 dni po premierze na dużym ekranie. Gdzie i za ile możecie go obejrzeć?

Produkcja dostępna jest najtaniej do wypożyczenia na platformie Megogo, na której za dostęp do filmu zapłacicie 39,99 zł. Jest to jednak wersja Full HD, więc jeśli chcecie sięgnąć po opcję w rozdzielczości 4K, to trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 49,99 zł.

Platforma Wypożyczenie Kupno Wersje 4K
Premiery Canal+   49,99 zł brak brak
iTunes 49,99 zł 64,99 zł dostępna
Rakuten 49,99 zł 69,99 zł dostępna
PLAY 49,00 zł brak brak
Player 40,00 zł brak brak
Prime Video 49,99 zł 64,99 zł dostępna
Megogo 39,99 zł brak brak

Furiosa” przygotowuje się także do premiery na wydaniach fizycznych i poznaliśmy właśnie datę debiutu fizycznych nośników w Polsce. Dystrybutor poinformował, że film „Furiosa: Saga Mad Max” trafi na płyty 16 sierpnia. Dowiedzieliśmy się też, że produkcja otrzyma komplet wydań i będzie dostępna w naszym kraju na każdym z trzech nośników.

W sumie w sprzedaży pojawią się cztery wydania. Produkcja otrzyma standardowe edycje na każdym z trzech nośników DVD, Blu-ray i 4K UHD. Dodatkowo do sprzedaży trafi też steelbook na czarnym krążku. Będziemy więc mogli obejrzeć film w rozdzielczości 4K z systemem HDR oraz dźwiękiem Dolby Atmos. Jeśli chodzi natomiast o polską wersję językową, to na płytach ma znaleźć się polski dubbing i napisy.

furiosa saga mad max 4k uhd.jpg

zdj. Warner Bros.