Gal Gadot w szpiegowskim thrillerze Netfliksa. Zwiastun „Heart of Stone”

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź swojego nowe szpiegowskiego thrillera „Heart of Stone”, którego gwiazdą jest Gal Gadot. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja, którą streamingowy gigant chce uruchomić swoją nową filmową franczyzę.

Co wiemy o filmie „Heart of Stone”?

Film ma być pierwszą częścią zapowiadanej od jakiegoś czasu nowej franczyzy kina szpiegowskiego Netfliksa i czymś w rodzaju żeńskiego odpowiednika, takich cyklów, jak „Mission: Impossible” czy „James Bond”.

Produkcją „Heart of Stone”,zajmują się David Ellison, Dana Goldberg i Don Granger z wytwórni Skydance, Bonnie Curtis i Julie Lynn z Mockingbird oraz Gadot i Jaron Varsano z Pilot Wave. Harper, Rucka i Patty Whitcherproducentami wykonawczymi.

Oprócz Gadot w obsadzie „Heart of Stone” znajduje się również irlandzki aktor Jamie Dornan, którego możemy obecnie podziwiać na ekranie w filmie Kennetha Branagha pt. „Belfast”. Tom Harper („Siła marzeń”) zajmuje się reżyserią filmu na podstawie scenariusza Grega Rucki („The Old Guard”) i Allison Schroeder („Krzysiu, gdzie jesteś?”). Premiera filmu  „Heart of Stone” szykowana jest na 2023 rok.

zdj. Netflix