Gal Gadot z główną rolą w szpiegowskim thrillerze

Gal Gadot może zostać kolejną gwiazdą kina akcji. Aktorka negocjuje główną rolę w nowym thrillerze szpiegowskim od studia Skydance.

Scenariusz do filmu przygotuje Greg Rucka, autor historii do takich komiksów jak „Stumptown”, „Wonder Woman”, „Batwoman”, „Detective Comics”, „Lazarus”, „Whiteout” i „Black Magick”. Greg Rucka odpowiada także za komiksowy pierwowzór i scenariusz do ostatniego hitu Netfliksa pod tytułem „The Old Guard” z Charlize Theron w roli głównej.

Szczegóły na temat fabuły pozostają ukryte, ale mówi się, że będzie to szpiegowska historia o konflikcie dwóch tajnych agentów. Produkcja porównywana jest do takich serii akcji jak „James Bond” czy „Mission: Impossible”. Jeśli Gal Gadot podpisze kontrakt na zagranie głównej roli, jej umowa ma zagwarantować aktorce także stanowisko jednego z producentów. Nad filmem będą czuwać także Don Granger i Dana Goldberg.

Wstępnie zakładano, że prace na planie wystartują pod koniec lata tego roku, ale epidemia koronawirusa najprawdopodobniej pokrzyżuje te plany.

źródło: discussingfilm.net / zdj. Warner Bros.