„Gang Zielonej Rękawiczki” znowu w akcji! Netflix pokazał zwiastun 2. sezonu

Streamingowy gigant zaprezentował nam właśnie zwiastun drugiego sezonu serialu „Gang Zielonej Rękawiczki”. Oryginalna polska produkcja opowiadająca o losach wyjątkowego gangu złodziejek w podeszłym wieku wróci na platformę Netflix już w lipcu bieżącego roku.

Kolejny polski serial za chwilę trafi na Netfliksa. To drugi sezon „Gangu Zielonej Rękawiczki

W drugiej połowie roku platforma Netflix będzie miała da nas całkiem sporo nowych polskich produkcji, ale wśród rodzimych produkcji znajdzie się też serial wracający z drugim sezonem. Chodzi oczywiście o komediowy serial kryminalny „Gang Zielonej Rękawiczki”, który cieszył się sporą popularnością wśród polskich widzów w drugiej połowie 2022 roku.

W nowej serii wracamy do historii Zuzy (Magdalena Kuta), Kingi (Małgorzata Potocka) i Alicji (Anna Romantowska), trzech szlachetnych złodziejek ukrywających się po skoku w cichym domu opieki.

Sprawdź też: Serialowe i filmowe hity tygodnia: Komedia z Maciejem Stuhrem i akcja z Jessicą Albą.

Po ucieczce w Bieszczady, Gang Zielonej Rękawiczki postanawia raz na zawsze zawiesić swoje zielone rękawiczki na kółku. Jednak kiedy syn Zuzy wpada w kłopoty ze znanym gangsterem, złodziejki muszą wyjść z ukrycia i stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi. Zmuszone do działania przyjaciółki, wraz z ekipą seniorów przeprowadzą brawurowy skok, tym razem na Galerię Narodową.

W drugim sezonie w obsadzie pojawi się także Katarzyna Figura oraz Krzysztof Tyniec. Premierę nowych odcinków serialu „Gang Zielonej Rękawiczki” platforma Netflix wyznaczyła już na 17 lipca.

zdj. Netflix