Ile czasu upłynie pomiędzy finałem „Pokolenia V” i 4. sezonem „The Boys”? Znamy odpowiedź

Po zakończeniu pierwszego sezonu „Pokolenia V” widzowie czekają teraz na powrót serialu „The Boys”. Popularna produkcja Amazona pojawi się w streamingu w przyszłym roku i wiemy już, ile będzie dzieliło wydarzenia pokazane w finale „Gen V” i nowej serii „The Boys”.

Jak Amazon połączy „Pokolenie V” i nowy sezon „The Boys”?

Superbohaterskie uniwersum Amazona zaczyna się trwale zazębiać po tym, jak finałowy odcinek pierwszego sezonu „Pokolenia V” mocno nawiązał do głównych bohaterów znanych nam do tej pory z trzech sezonów „The Boys”. Jeśli jeszcze nie widzieliście nowej produkcji od Prime Video a należycie do fanów przygód Rzeźnika i jego ekipy, to zdecydowanie warto nadrobić te zaległości przed czwartym sezonem, który pojawi się w przyszłym roku. Twórca „The Boys”, Eric Kripke będący również producentem wykonawczym „Gen V” właśnie, jaki odstęp będzie dzielił wydarzenia pokazane w finałowym odcinku spin-offu i początek czwartego sezonu głównej serii.

Kripke zdradził, że czwarty sezon „The Boys” rozgrywa się zaraz po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu „Pokolenia V”. Obydwa seriale będą dzieliły zaledwie dni. Twórcy nie chcą wprowadzać skomplikowanych zawirowań związanych z czasem akcji, dlatego ustawiają wydarzenia pokazywane w serialach w prostej linii, aby fani mogli łatwo i na bieżąco śledzić łączące się wątki fabularne obydwu produkcji. „Minie zaledwie kilka dni od wydarzeń z Gen V” – powiedział Kripke w wywiadzie dla Variety.

Staramy się, aby oś czasu była bardzo prosta. Jako widz czuje się oszołomiony tymi wszystkimi zawirowaniami związanymi z osią czasu, które, są konieczne w innych uniwersach komiksowych”. W dalszej części wypowiedzi Kripke doprecyzował też, że schemat ten zostanie utrzymany w kolejnych seriach i podobnie będzie z drugim sezonem „Pokolenia V”, który zostanie umiejscowiony po wydarzeniach z czwartego sezonu „The Boys”. Przypomnijmy, że druga seria „Gen V” została już zamówiona i powinna pojawić się na platformie Prime Video w 2025 roku.

źródło: variety.com / zdj. Amazon